اعتماد المثنی ندارد

 

 
 
گرده گل یک درمان کننده کامل و جامع است که در طب سنتی قدیمی و جهان امروزی مورد استفاده قرار می گیرد و ناگفته نماند که اکثریت مردم نیز از خواص بی شمار آن چندان اطلاعی نداشته و از این اکسیر بی نظیر بهره مند نیستند ما سعی می کنیم در این بحث شما را با این داروی فوق العاده طبیعی آشنا کنیم.
 

گرده گل چیست؟

گرده گل ماده ای است که زنبورعسل از گلهای گیاهان و درختان جمع آوری می کند و از آن برای تخم گذاری و غذای زنبورهای جوان استفاده می شود، این ماده بدون شک یکی از کامل ترین خوراکی های طبیعت محسوب می شود زیرا تقریبا تمام مواد مغذی مورد نیاز انسان را شامل می شود.
درباره خواص گرده گل همین بس که این محصول زنبورعسل، سرشار از پروتئین ها (حدود ۴۰ درصد پروتئین)، اسید آمینه های آزاد و ویتامین ها از جمله B-complex و اسید فولیک است.

 

خواص گرده گل

گرده گل سرشار از پروتئین ها، اسید آمینه های آزاد و ویتامین ها می باشد گرده‌ غذایی کامل و بدون نقص است و عناصر مغذی کامل آن، آن را از سایر محصولات حیوانی دیگر متمایز ساخته است و بی دریغ پروتئین بالای آن را نمی توان در سایر محصولات اعم از: لبنی، گوشت و حبوبات غیره جستجو کرد و اسید آمینه های بیشتری نسبت گوشت گوساله، تخم مرغ یا پنیر با وزن مساوی دارد.
 
حدود نیمی از پروتئین گرده گل به شکل آمینه اسیدهای آزاد است که آماده استفاده مستقیم توسط بدن می باشد.

گفتنی است برای جمع آوری حدود یک قاشق چای خوری گرده گل، یک زنبور عسل به مدت روزانه هشت ساعت در طول یک ماه کار زحمت می کشد.

پودر گرده گل بیش از دو میلیون دانه گرده گل دارد و یک قاشق چایخوری آن حاوی بیش از دو میلیارد و نیم دانه گرده گل است.

 
در این قسمت به برخی از خواص گرده گل اشاره می کنیم:
 
۱ . افزایش انرژی
۲ . نرم کننده پوست
۳ .  اثر ضد التهابی بر روی بافت های ریه و بهبود سیستم تنفسی
۴ . درمان حساسیت
۵ . بهبود وضعیت سیستم گوارشی
۶ . تقویت سیستم ایمنی
۷ . مهار افزایش ضربان و انگیزش های ناگهانی و سرکوب هوس ها و تسهیل درمان اعتیاد
۸ . پشتیبانی از سیستم قلبی عروقی
8 خاصیت عسل و دارچین که احتمالا نمی دانید!مطالعه
۹ . کمک به غده ی پروستات
۱۰ . مشکلات نازایی
 

طریقه مصرف گرده گل

گرده گل یک غذای کامل است و اگردر هنگام غذا خوردن و به ویژه با میوه مصرف شود سریع تر و موثرتر عمل می کند که به راحتی می تواند کمی فلور روده را پاکسازی کند.
 
یک قاشق صبحانه، ترجیحا با یک تکه میوه مصرف شود الیاف میوه فعالیت گرده تازه را تقویت می کنند همچنین یکی از بهترین روش های مصرف گرده گل همراه با عسل خام و طبیعی می باشد.
 
 

گرده گل 100% طبیعی و درمانی زنبورعسل

خرید گرده گل طبیعی


آیا میدانید گرده گل زنبور عسل خواص فوق العاده و بیشماری برای بدن دارد و حاوی بیش از 96 نوع ماده مغذی مختلف است!!.

شما می توانید جهت سفارش این محصول با شماره های 4132 4444 041 ، 1285 814 0914 و 411 66 77 0914 تماس حاصل فرمایید لازم به توضیح است این محصول در ظرف ها و وزن های مختلف قابل عرضه می باشد.

 

قیمت این محصول: کیلویی 280.000 تومان

سفارش عسل طبیعی